U bent hier

NHG Lab: proeftuin voor vernieuwende huisartsenzorg

9 april, 2018

Het afgelopen jaar hebben onze leden goede ideeën aangedragen ter verbetering van onze producten en diensten. Het NHG ondersteunt deze betrokkenheid van harte en wil graag bijdragen aan het uitbouwen van ideeën. Daarom lanceren wij met trots: NHG Lab. Een informeel platform waar deze ideeën van onze leden vorm kunnen krijgen. Bij NHG Lab wordt een idee uitgewerkt om breder uitgerold te worden als NHG-product of als zelfstandig product.

NHG Lab fungeert als proeftuin om met betrokken leden aan betere huisartsenzorg te werken. Je hebt een mooi idee, maar wat is de volgende stap? Wie benader je? Hoe combineer je dat met andere werkzaamheden? NHG Lab is ontwikkeld om antwoord te geven op die vragen. Innovatieve ideeën uit het werkveld krijgen de ruimte om te groeien door samenwerking tussen leden en het NHG.

Heb jij een goed idee of denk je graag mee met de ideeën? Kijk op NHG.org/lab voor meer informatie!